Ortensia Alfano - kursy języka włoskiego stacjonarnie i online.jpg

Ortensia Alfano

Ciao! Nazywam się Ortensia i jestem rodowitą Włoszką, z regionu Puglia. Od czterech lat mieszkam w Polsce, ale moja przygoda z Polską zaczęła się dawno dawno temu …:D Dzięki mojej narodowości pojawił się pomysł na moją pracę. Zajmuję się przede wszystkim przekazywaniem mojej wspaniałej kultury innym.

Jak to robię? Oczywiście poprzez nauczanie języka włoskiego (studia językowe Universita’Aldo Moro, Bari-Włochy), ale i także przez włoskie warsztaty kulinarne. Jako mama dwojga małych polsko-włoskich dzieci, dwujęzyczność to moja codzienność. Dlatego nauka języka włoskiego nie tylko będzie ciekawa, ale też zabawna smaczna i pełna śródziemnomorskich klimatów.

Giulia Kaminska Di Giannantonio szkoła jezyka wloskiego

Giulia Kamińska Di Giannantonio

Ciao a tutti! Jestem italianistką z wykształcenia, pochodzenia i zamiłowania. Uczyłam się na Uniwersytecie Śląskim oraz na włoskich uniwersytetach w Padwie i Perugii. Swoją teoretyczną wiedzę o języku nieustannie poszerzam o praktykę w czasie licznych (dłuższych i krótszych) pobytów we Włoszech – kraju, w którym się urodziłam. Ponoć odznaczam się też włoskim temperamentem 😉

Magdalena Górczyńska-Miceli kursy jezyka wloskiego Katowice. Stacjonarnie i online

Magdalena Górczyńska - Miceli

Ciao! Jestem pasjonatką języka włoskiego i wszystkiego co z nim związane. Moja przygoda z włoskim zaczęła się bardzo, bardzo dawno temu…

Uwielbiam gotować wraz z moim mężem, ktòry jest Włochem. Dzięki niemu pokochałam gotowanie i poznałam tajniki kuchni włoskiej. Jestem stypendystką Kolegium Języków Obcych w Gliwicach. Studiowałam również w Neapolu na Uniwersytecie Vanvitelli. Uczę wloskiego z ogromną radością i staram się przekazywać swoją wiedzę jak najlepiej. Tak, by nauka tego pięknego języka była jeszcze przyjemniejsza.

Dominika Chwist szkoła jezyka wloskiego

Dominika Chwist

Ciao! Nazywam się Dominika. Włoskiego zaczęłam uczyć się w liceum i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Potem skończyłam Kolegium Języków Obcych w Gliwicach, gdzie ukończyłam Filologię Włoską. We Włoszech mieszkałam 3 razy. Dwa razy był to Erasmus, a po licencjacie pojechałam na rok do Mediolanu.
W wolnym czasie najchętniej czytam książki i oglądam seriale, a gdy mam go trochę więcej, to podróżuję do Włoch 🙂

Michał Pomorsk - szkoła języka włoskiego. Kursy języka włoskiego online.

Michał Pomorski

Ciao! Nazywam się Michał Pomorski, kocham kobiecą piłkę ręczną, mój najwspanialszy, rodzinny Lublin i język włoski. Jestem italianistą, od 18 lat zajmuję się dydaktyką, ucząc cudze, dorosłe dzieci. Uwielbiam też rowery i trolejbusy, dlatego tego lata przebyłem na dwóch kołach trasę Lublin – Tychy, by pojeździć trolejbusami w tym śląskim mieście. Coś jeszcze? Mam słuch absolutny i ukończyłem szkołę muzyczną 🙂

Ania Bednar - kursy języka włoskiego

Ania Bednar

Ciao! Nazywam się Ania i z przyjemnością zabiorę Was w niesamowitą podróż jaką jest nauka języka włoskiego! Zaczęłam ją jeszcze w liceum, a póżniej zgłębiałam jej tajemnice na studiach w Gliwicach i Krakowie. Uwielbiam włoską muzykę i kuchnię. W wolnych chwilach szydełkuję czapki, wybijam rytmy na cajonie i planuję podróże, te małe jak i te kulinarne po różnych zakątkach świata. Do zobaczenia na naszych zajęciach!