Wakacje powoli dobiegają końca i jesień zbliża się wielkimi krokami. Nie martwcie się jednak. Dzięki nauce języka włoskiego nawet w długie zimowe wieczory poczujecie w sobie odrobinę gorącego, południowego słońca 🙂  Serdecznie zapraszamy!

Semestr jesienny startuje 16 października, ale zapisać możecie się już teraz. Mamy dla Was szeroki wybór kursów na wszystkich poziomach zaawansowania: kursy standardowe, intensywne, kursy dla zapracowanych oraz kursy konwersacyjne. Na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Zajęcia odbywać się będą zarówno w trybie stacjonarnym jak i w trybie online, dlatego możecie do nas dołączyć z każdego miejsca na świecie:)

Harmonogram kursów dostępny będzie na początku września, na ten moment prosimy byście podawali nam swoją dyspozycyjność, a my na tej podstawie postaramy się stworzyć kurs w pasujących Wam godzinach:)

UWAGA PROMOCJA! Przy wpłacie za kurs do 10 września dostaniecie 10% rabatu, a przy wpłacie za kurs do 15 września 5% rabatu (nie dotyczy kursów dla dzieci) a to nie wszystkie promocje, które na Was czekają:)

W przypadku jakichkolwiek pytań piszcie do nas i dzwońcie:)

Więcej informacji na temat naszych kursów znajdziecie tutaj

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu: